Podzimní setkání 2019

publikováno 14.10.2019

Rádi bychom vás pozvali na tradiční podzimní setkání řešitelů ViBuChu v Brně, které se letos uskuteční v termínu 8. až 10. listopadu 2019. Sraz účastníků proběhne v pátek 8. listopadu 2019 v 11:00 v posluchárně 252 v pavilonu A29 Univerzitního kampusu v Bohunicích (viz odkaz níže).

Na co se můžete těšit? Připravili jsme pro vás popularizační přednášky s ukázkami, které budou věnovány tématům letošních úloh, zábavné demonstrační experimenty, hry, vyzkoušíte si také práci v moderně vybavených laboratořích. Předpokládaný konec je v neděli kolem poledne. V případě zájmu vám vystavíme potvrzení o účasti, které budete moct použít ve škole jako omluvenku.

Zajistíme vám bezplatné ubytování na univerzitních kolejích v Komárově (2 noci) a stravování (obědy a večeře).

Co s sebou? Kromě věcí, které si standardně berete s sebou, když někam cestujete (doklady, peníze, kartičku zdravotní pojišťovny, oblíbeného plyšáka do postele, atd.), si určitě nezapomeňte přibalit:

  • laboratorní plášť
  • oblečení do špatného počasí
  • svítilnu, nejlépe čelovku
  • doboru náladu

Doprava k Univerzitnímu kampusu. Do areálu se vstupuje hlavním vchodem v pavilonu A22.

Mimobrněnským doporučujeme si zakoupit celodenní jízdenku za 90 Kč (platí 24 hodin), tu si označit už při cestě do Bohunic. S nákupem dalších jízdenek vám poradíme v pátek, abyste utratili co nejméně.

Účastníkům ze Slovenska připomínáme, aby si na celou dobu trvání setkání sjednali pojištění léčebných výloh v zahraničí (cestovní pojištění).

Jak se závazně přihlásit k účasti na setkání? Pokud jste už oslavili osmnácté narozeniny, postačí vám vyplnit přihlášku a poslat ji e-mailem na adresu vibuch@chemi.muni.cz. Pokud jste ještě nezletilí, učiňte to samé (tedy se přihlaste e-mailem) a navíc vyplněnou přihlášku vytiskněte, nechte podepsat zákonným zástupcem a pošlete ji pozemní poštou na následující adresu:

Jaromír Literák
Ústav chemie PřF MU
Kotlářská 2
611 37 Brno

Přihlášky nám posílejte do pátku 25. 10. 2019. Kapacita akce je omezená, přednost dostanou zájemci dříve přihlášení.

Těšíme se na setkání s vámi!