Jarní setkání 2019

publikováno 10.3.2019

Již historicky potřetí bychom chtěli všechny řešitele i exřešitele tohoto korespondenčního semináře pozvat na ''tradiční'' jarní setkání. Letos se uskuteční v Novém Měste na Moravě na skautské chatě Mercedes 26.-28. dubna 2019.

Na co se můžete těšit? Připravili jsme pro vás n popularizačních přednášek (přičemž n je malé přirozené číslo) s ukázkami, které budou věnovány zajímavým tématům z oblasti vědy, a čekají vás skvělé hry. Předpokládaný konec je v neděli kolem poledne. V případě zájmu vám vystavíme potvrzení o účasti, které budete moci použít ve škole jako omluvenku.

Zajistíme vám ubytování na skautské chatě (2 noci), pro jistotu si přineste spacák (k dispozici budou matrace), a stravování (snídaně, obědy a večeře). Poplatek za soustředění činí 400 Kč.

Co s sebou? Kromě věcí, které si standardně berete s sebou, když někam cestujete (doklady, peníze, kartičku zdravotní pojišťovny, oblíbeného plyšáka do postele atd.), si určitě nezapomeňte přibalit:

  • oblečení do špatného počasí

  • svítilnu, nejlépe čelovku

  • spacák/karimatku, deku apod.

Setkání bude na nádraží v Novém Měste na Moravě mezi 14:00 - 14:30, případne ve 12:00 - 12:30 v Brně na nádraží v Králově poli. Více informací o jízdenkách apod. zašleme informačním e-mailem přihlášeným účastníkům.

Účastníkům ze Slovenska připomínáme, aby si na celou dobu trvání setkání sjednali pojištění léčebných výloh v zahraničí (cestovní pojištění).

Jak se závazně přihlásit k účasti na setkání? Pokud jste už oslavili osmnácté narozeniny, postačí vám vyplnit přihlášku a poslat ji e-mailem na adresu vibuch@chemi.muni.cz. Pokud jste ještě nezletilí, učiňte to samé (tedy se přihlaste e-mailem) a navíc vyplněnou přihlášku vytiskněte, nechte podepsat zákonným zástupcem a vezměte ji s sebou.

Přihlášky nám posílejte do pondělí 15. 4. 2019. Kapacita akce je omezená, přednost dostanou zájemci dříve přihlášení.

 

Těšíme se na setkání s vámi!