První jarní setkání ViBuChu!

publikováno 21.2.2017

Rádi bychom vás pozvali na první jarní setkání řešitelů a exřešitelů ViBuChu v Brně, které se uskuteční v termínu 21. až 23. dubna 2017. Sraz účastníků proběhne v pátek 21. dubna 2017 ve 14:30 hod. ve vestibulu Hlavního nádraží v Brně.

Na co se můžete těšit? Připravili jsme pro vás n popularizačních přednášek (přičemž n je malé přirozené číslo) s ukázkami, které budou věnovány zajímavým tématům z oblasti vědy, zkusíte si vyrobit jednoduchý spektrometr, čekají vás skvělé hry (o přežití). Předpokládaný konec je v neděli kolem poledne. V případě zájmu vám vystavíme potvrzení o účasti, které budete moct použít ve škole jako omluvenku.

Zajistíme vám ubytování v skautské základně (2 noci), pro jistotu si přineste spacák (k dispozici budou matrace) a stravování (snídaně, obědy a večeře). Poplatek za soustředení činí 350 Kč.

Co s sebou? Kromě věcí, které si standardně berete s sebou, když někam cestujete (doklady, peníze, kartičku zdravotní pojišťovny, oblíbeného plyšáka do postele, atd.), si určitě nezapomeňte přibalit:

  • oblečení do špatného počasí

  • svítilnu, nejlépe čelovku

  • spacák/karimatku, deku a pod.

Pro cestu z Brna na skautskou klubovnu doporučujeme mimobrněnským si zakoupit 90 minutovou jízdenku za 27 Kč (musí platit na 3 zóny). Brněnským postačí si ke šalinkartě dokoupit jízdenku na jednu další zónu (pojedeme zóny 100+101+310). Doporučujeme si zakoupit rovnou jízdenku i na cestu nazpátek na neděli.

Účastníkům ze Slovenska připomínáme, aby si na celou dobu trvání setkání sjednali pojištění léčebných výloh v zahraničí (cestovní pojištění).

Jak se závazně přihlásit k účasti na setkání? Pokud jste už oslavili osmnácté narozeniny, postačí vám vyplnit přihlášku a poslat ji e-mailem na adresu vibuch@chemi.muni.cz. Pokud jste ještě nezletilí, učiňte to samé (tedy se přihlaste e-mailem) a navíc vyplněnou přihlášku vytiskněte, nechte podepsat zákonným zástupcem a pošlete ji pozemní poštou na následující adresu:

Jaromír Literák
Ústav chemie PřF MU
Kotlářská 2
611 37 Brno

Přihlášky nám posílejte do neděle 9. 4. 2017. Kapacita akce je omezená, přednost dostanou zájemci dříve přihlášení.

Těšíme se na setkání s vámi!